Paprasta, Dinamiška, Galinga

IIronCAD 3D programinė įranga inžinieriams suteikia galimybę daugiau laiko skirti produkto kūrimui, negu pačiam procesui. IronCAD yra platforma, kuri leidžia projektuoti pagal tikras fizikos taisykles. Lengvai keiskite komponentų poziciją naudodami TriBall™, koreguokite gabaritus keletos mygtukų paspaudimu, naudokite drag and drop katalogus taip paspartindami ir pagerindami savo darbo kokybę.

Sklandaus Projektavimo Metodologija

Kompiuterinė 3D bei 2D modeliavimo programinė įranga, kuri leidžia rinktis: norite parametrinio, standartinio modeliavimo, o gal būt mišraus? IronCAD lankstumas suteikia galimybę atrasti naujų idėjų. Su IronCAD galite įgyvendinti savi idėjas nuo koncepto iki gamybos!

Vieno Failo Aplinka

3D modeliai, sukurti su IronCAD gali būti viename faile, nesvarbu kiekis, nesvarbu sudėtingumas. Detalių duomenys yra koduojami viename faile ir nereikalauja pašalinių susietų failų. Taip pat duomenys gali būti kaupiami kataloguose, kuriuos galite susikurti individualiai. Pakartotinis elementų naudojimas projektuose padidina modeliavimo efektyvumą.

Kaina Prieinama Kiekvienam!

IronCAD kaina yra konkurencinga lyginant su kitomis alternatyviomis 3D CAD programinėmis įrangomis. Mes galime pasiūlyti keletą licencijavimo tipų, todėl Jūs turite lankstumą. Licencijos yra nuolatinės, todėl IronCAD visada turėsite po ranka. Tai jūsų turtas ir mes manome, kad turite pilną teisę juo disponuoti kada norite. Jeigu nuspręsite, kad naujos versijos atnaujinimai ir funkcijos Jums aktualios, turite galimybę atsinaujinti programinę įrangą.

$3970